EUROCONCERT s.r.o.

Společnost EUROCONCERT s.r.o. je přední česká umělecká agentura s dlouholetou zkušeností v oblasti pořádání kulturních událostí. Díky zkušenostem a pečlivému přístupu našeho profesionálního týmu zajistíme zejména hudební koncerty, open-air festivaly a akce na klíč v zastoupení známých českých ale i světových interpretů. Cílíme na diváky různých věkových i zájmových kategorií a zaměřujeme se na nejrůznější hudební žánry, zejména na popovou a klasickou hudbu.

Společnost EUROCONCERT s.r.o. se v roce 2020 spojila s největším českým symfonickým orchestrem Bohemian Symphony Orchestra Prague. Základní formaci tohoto orchestru, kterou tvoří 70 hráčů, vede ředitel orchestru a jeden z nejlepších dirigentů pan Martin Šanda, který je zároveň uměleckým ředitelem společnosti Euroconcert s.r.o. Vysoká profesionální úroveň všech hráčů orchestru je zárukou vynikající zvukové kvality, dokonalé plasticity a interpretování skladeb na nejvyšší stylové úrovni.

V rámci této spolupráce vznikl velkolepý světový unikát pod názvem “HOLLYWOOD IN PRAGUE“, který se v Česku (v Praze) premiérově představíme ještě tento rok a to ve dvou hudebních projektech. 30. 11. 2021 – HOLLYWOOD IN PRAGUE - NOC FILMOVÝCH MELODIÍ a 20. 12. 2021 – HOLLYWOOD IN PRAGUE – SVĚTOVÉ VÁNOČNÍ MELODIE. Na stránkách www.euroconcert.eu najdete nejdůležitější informace k aktuálnímu programu pořádaných akcí včetně aktivních předprodejů na všechny naše kulturní akce.

Společnost EUROCONCERT s.r.o. je také vlastníkem jednoho z nejstarších světových jazzových klubů - Reduta Jazz Club Prague. Historie tohoto slavného pražského jazzového klubu sahá až do roku 1958 a klub byl opakovaně vybrán prestižním britským deníkem The Guardian do TOP 10 nejlepších jazzových klubů v Evropě. Zážitek originální retro atmosféry, příjemného intimního prostředí a výjimečná hudební akustika láká skutečné fanoušky jazzu, mezi nimiž jsou VIP celebrity z celého světa, osobnosti přední světové politiky, špičky mezinárodního obchodu a mnoho dalších významných osobností. V minulosti klub navštívili prezidenti více než 40 států světa – mezi nimi i Bill Clinton, Václav Havel, Václav Klaus a další. Pro více informací navštivte web: www.redutajazzclub.cz.

Newsletter

mail_outline
perm_identity

Social media


Informace o společnosti: 

EUROCONCERT s.r.o.
Růmy 1598
760 01 Zlín
Česká Republika
 
Tel.: +420 724 374 554